W czym będę mógł Ci pomóc

Responsywne strony internetowe, SEO, pozycjonowanie

Projektowanie stron

W ofercie znajdziesz wszystko co niezbędne do zaprojektowania i wdrożenia profesjonalnej wizytówki internetowej dla Twojej firmy - projektowanie i tworzenie stron, optymalizacja SEO, pozycjonowanie, copywriting, projektowanie graficzne.

tworzenie stron WWW

Tworzenie stron WWW

Zgodne z aktualnymi trendami i nowymi technologiami strony internetowe. Zaprojektuję idealnie dopasowaną do potrzeb Twojej firmy wizytówkę internetową.

optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO

Dzięki odpowiedniej optymalizacji kodu i treści oraz zgodności ze standardami, Twoja witryna będzie przyjazna SEO i robotom indeksującym.

strony responsywne

Strony responsywne

Twoja strona internetowa będzie działać na ekranach urządzeń przenośnych, zachowając przy tym swoją pełną funkcjonalność.

system CMS

Strony z systemem CMS

Jeżeli niezbędny jest Ci system zarządzania treścią, wykonam dla ciebie witrynę w systemie Wordpress, lub dowolny jej fragment w autorskim systemie CMS.

pomoc, obsługa

Pomoc, obsługa

Możesz liczyć na moją pomoc w dowolnej kwestii związanej z Twoją witryną: aktualizacja, optymalizacja, rozbudowa, promocja.

projektowanie graficzne

Grafika

Zadbam o niezbędne Twojej firmie projekty graficzne: projekt logo, wizytówki, ulotki.

Gotowy, aby rozpocząć kolejny projekt u nas? To wspaniale! Zadzwoń do nas lub wyślij nam e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

logo simple

biuro@grafika71.pl tel. 661-112-038

Created by grafika71 | All Rights Reserved © 2015 | Tworzenie stron, Projektowanie Wrocław