W czym będę mógł Ci pomóc

Strony WWW, pozycjonowanie, SEO

Wszystko co niezbędne do zaprojektowania profesjonalnej i nowoczesnej strony internetowej dla Twojej firmy. Pomogę wypromować Twoją markę w sieci.

tworzenie stron WWW

Tworzenie stron WWW

Projektujemy zgodne z najnowszymi trendami oraz nowymi technologiami strony WWW. Stworzymy idealnie dopasowaną do potrzeb Twojej firmy i branży witrynę internetową.

optymalizacja SEO

Optymalizacja SEO (Pozycjonowanie)

Dzięki odpowiedniej optymalizacji i organizacji treści oraz zgodności ze standardami, Twoja witryna będzie spełniać wymagania robotów indeksujących oraz wyszukiwarek.

strony responsywne

Strony responsywne

Nasze strony internetowe będą wyglądać i działać dobrze również na ekranach urządzeń mobilnych, zachowając przy tym swoją pełną funkcjonalność.

system CMS

Strony z systemem CMS (Wordpress)

Jeśli planujesz zarządzać swoją witryną i edytować jej zawartość, stworzymy idealną dla Ciebie, dedykowaną witrynę w systemie Wordpress. Możemy też wykonać dowolny jej fragment w autorskim systemie CMS.

pomoc, obsługa

Pomoc, obsługa

Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc, w dowolnej kwestii związanej z Twoją witryną. Zajmiemy się jej aktualizacją, optymalizacją, rozbudową oraz promocja w sieci.

projekty graficzne

Grafika

Drobne projekty graficzne.
Zawsze możesz liczyć na moją pomoc podczas projektu niewiekich projektów graficznych dla Twojej strony WWW, takich jak projekt logo, wizytówki, ulotki.

Gotowy, aby rozpocząć kolejny projekt u nas? To wspaniale! Zadzwoń do nas lub wyślij nam e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe!

logo simple

biuro@grafika71.pl tel. 661-112-038

Created by grafika71 | All Rights Reserved © 2015 | Tworzenie, Projektowanie, Strony WWW Wrocław